Par mums

Laipni lūdzam mūsu bērnu ortopēdisko apavu veikalā KidStyle.lv !

Mūsu veikals ir radīts vecākiem, kas mīl un rūpējas par saviem bērniem! Kas vēlas, lai viņu bērni ir skaisti, veseli un paši paši labākie! Mēs arī esam vecāki un saprotam Jūsu raizes un problēmas. Mēs esam gatavi palīdzēt mūsu pircējiem izvēlēties nepieciemos apavus, neatkarīgi no viņu atrašanās vietas un brīvā laika esamības!KidSityle.lv pieturas pie saprātīgas cenu politikas un rūpīgi seko līdzi produkcijas kvalitātei!

Par pēdas veselību ir jārūpējas no dzīves pirmajām dienām! Bērniem lielākoties no dzimšanas ir veselas pēdas, bet pieaugušiem cilvēkiem šis rādītājs ir tikai 40%. Par iemeslu var kalpot genētiska nosliedze, fiziskā pārslodze, kā arī – nepareizi izvēlētie apavi!

Ja pēda attīstās nepareizi, nākotnē tas draud ar dažādu mugurkaula un apakšējo ekstremitāšu locītavu slimībām. Ortopēdi un pediatri skaidro, ka piemēroti bērnu apavi ir plakanās pēdas un citu kāju slimību profilakse.

Rūpējoties par mūsu bērnu kāju pareizu attīstību un formēšanos, mēs piedāvājam tikai kvalitatīvus ortopēdiskos apavus no dabīgiem materiāliem!!
Šodien mēs piedāvājam bērnu apavu Farbikas „Skorohod” (Sankt-Pēterburga) produkciju. Šī fabrika izgatavo bērnu apavus tikai no dabīgās ādas, izmantojot drošus, ekoloģiski tīrus materiālus.

No 2012.gada BAF „Skorohod” sadarbojas ar „G.I.Turnera Bērnu ortopedijas zinātniski-pētniecisko institūtu” (Sankt-Pēterburga), kas ir viens no vadošajiem bērnu ortopēdijas institūtiem ne tikai Krievijā, bet arī Eiropā. Jauna ORTO-kolekcija ir šīs sadarbības veiskmīgs rezultāts. Kolekcija ir izstrādāta, ņemot vērā bērnu pēdas anatomiskās un fizioloģiskās īpatnības, kā arī staigāšanas biomehāniku. Kolekcija jau ir pieejama mūsu veikala piedāvāto preču klāstā.

Turklāt, Sankt-Pēterburgas Zinātniski-praktiskais mediko-sociālais ekspertīzes, protezēšanas un invalīdu reabilitācijas centrs veica pētījumu, kura laikā testēja apavu veidoles, kas tiek izmantotas apavu ražošanā „Skorohod” fabrikā. Tests-ekspertīze sniedza pašus pozitīvus rezultātus, un šobrīd, ņemot vērā saņemtās rekomendācijas, tiek izstrādāti jauni modeļi.

Visiem apaviem, ko piedāvā KidStyle.lv, ir raksturīga augsta kvalitāte un mūsdienu dizains, tie ir izgatavoti tikai no dabīgiem materiāliem, ir ļoti ērti un izturīgi, un jau iekarojuši mūsu klientu uzticību!
Mēs vienmēr domājam par to, lai mūsu klienti varētu parūpēties par savu bērnu veselību, pērkot mūsu apavus pēdas deformācijas profilakses vai jau esošo problēmu novēršanai. Mēs esam ļoti priecīgi, kad mūsu darbs ir Jums noderīgs!